You are currently viewing Klient zamówił ode mnie mnóstwo materacy

Klient zamówił ode mnie mnóstwo materacy

Jako producent znany na rynku często otrzymywałem różne zlecenia. Słyszałem nawet, że oferowane przeze mnie materace są jednymi z najlepszych i taka opinia bardzo mi się podobała. Motywowało mnie to jeszcze bardziej i zachęcało do kontaktów z większymi odbiorcami.

Wykonanie dużej ilości materacy dla klienta

materace na zamówienieOferowane przeze mnie materace na zamówienie były wykonywane dość solidnie i śmiało mogłem wysłać ofertę do największych odbiorców. Jeden z nich dość szybko odpowiedział na moją ofertę i ku mojemu zadowoleniu zamówił bardzo dużo materacy. Miałem wykonać dla niego ponad pięćset materacy w danym rozmiarze i produkcję rozpoczęliśmy od razu. Pracownicy mieli świadomość jak ważne było to zlecenie i dawali z siebie wszystko. Wielu z nich pracowało po godzinach, żebyśmy zdążyli w terminie co mi zaimponowało. Zamierzałem to uwzględnić podczas naliczania wypłat. Z materacami wyrobiliśmy się na czas, ponieważ pracowali u mnie bardzo solidni ludzie, którzy wiedzieli jak ważne to zlecenie było. Klientowi dostarczyliśmy zamówione materace całkowicie za darmo, ponieważ planowałem go zachęcić przez to do stałej współpracy. Kierowca jak dostarczył materace to od razu do mnie zadzwonił. Zaskoczyłem się, ale jak powiedział o co chodzi to sam byłem w szoku. Okazało się, że klient od razu zamówił u nas kolejne materace, ponieważ słyszał opinie na temat mojej firmy i chciał dalej współpracować. Taką informację od razu przekazałem pracownikom. Mieliśmy co świętować. Wszystkich zaprosiłem na obiad.

Moja firma znacznie się powiększyła, ponieważ musiałem zatrudnić więcej ludzi do pracy. Poza tym dużym odbiorcą odezwało się do mnie więcej osób i musieliśmy pracować w systemie trzyzmianowym. Ludzie zaczęli lepiej zarabiać i każdy był zadowolony.