Kinkiet oświetli nam lustro w łazience

Mimo tego, że mam w sypialni toaletkę, to makijaż zazwyczaj wykonuje w łazience. Jakoś tak mi wygodniej i chyba zaliczam się do grona większości kobiet, które nawykowo maluje się właśnie w łazience. To, na co jednak trzeba zwrócić uwagę, to odpowiednie oświetlenie nad lustrem.

Kinkiet w łazience ułatwi robienie makijażu

dekoracyjny kinkiet łazienkowyMam w sypialni piękną toaletkę, o takiej właśnie marzyłam. O dziwo jednak nie wykonuje przy nim makijażu. Nawykowo nauczyłam się, że maluje się w łazience przed lustrem. Jest jednak jeden minus. Pomieszczenie to jest dosyć małe i światło niezbyt jasne. Utrudniało mi to bardzo wykonanie perfekcyjnego makijażu. Na szczęście pojawił mi się w głowie doskonały pomysł, aby zamontować nad lustrem dodatkowe źródło światła, czyli kinkiet. Długo nie mogłam zdecydować się na jego kształt, jednak ze względu na to, że wnętrze łazienki jest minimalistyczne, ostatecznie kupiłam dekoracyjny kinkiet łazienkowy w nowoczesnym stylu. Kinkiet ten mam prosty, metalowy, podłużny kształt i oświetla lustro na jego całej długości. O wiele łatwiej mi teraz wykonać precyzyjny make up. A przy okazji łazienka otrzymała trochę świeżości, jak chodzi o jej wygląd. Oświetlenie zawsze nadaje specjalny klimat. Kinkiet wykorzystuje na przykład biorąc kąpiel. Zamiast zapalać główne źródło światła włączam tylko to nad lustrem, co tworzy romantyczny nastrój. Kinkiet sprawdza się więc wyśmienicie. Wszystko wskazuje na to, że moja toaletka na dobre odejdzie w zapomnienie.

Większość kobiet ma taki zwyczaj, żeby wykonywać makijaż w łazience. Co druga pani narzeka jednak na zbyt ciemne światło. Okazuje się, że można te sprawę w bardzo prosty sposób rozwiązać. Wystarczy zamontować nad lustrem kinkiet, będący doskonałym oświetlenie właśnie pod dobrze wykonany make up.