You are currently viewing Jakie kosiarki są najlepsze?

Jakie kosiarki są najlepsze?

Firma Stiga jest jednym z liderów w szeroko pojętej branży ogrodniczej. Zajmuje się nie tylko produkcją przyrządów i urządzeń niezbędnych w ogrodnictwie, ale także robotów koszących, czyli inaczej rzecz biorąc – kosiarek samojezdnych.

Niedrogi robot koszący Stiga

kosiarki samojezdne stiga cenaKosiarka samojezdna nie tyle oszczędza nasze siły, co przede wszystkim czas, który dla każdego jest czymś bezcennym. Chyba większość czytających przyzna, że wizja, gdzie trawnik „sam” się kosi, a my odpoczywamy lub po prostu gdzieś wychodzimy jest niezwykle kusząca. Bowiem koszenie tradycyjnymi metodami jest nie tylko mocno meczące i czasochłonne, ale mało wydajne i niektóre odcinki trzeba kosić po kilka razy. Tego rodzaju roboty wyposażone są w bardzo dużą ilość czujników, co sprawia, że potrafią omijać dowolne przeszkody, nawet te w ruchu. Toteż nie ma ryzyka, że kosiarka wjedzie na kogoś z domowników, nie mówiąc o przeszkodach nieruchomych. Mimo, że roboty koszące naszpikowane są elektroniką, to są bardzo solidne i niełatwo je uszkodzić. Jeżeli interesują nas kosiarki samojezdne Stiga cena tych urządzeń zależna jest od wersji i modelu. Bowiem ten producent dostarcza roboty zarówno ze średniej, jak i najwyższej półki, toteż różnice między nimi mogą sięgać nawet dwóch tysięcy złotych. Jakby jednak nie było, zakup robota koszącego tej marki jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla posiadaczy małych ogrodów, jak i sporych powierzchni. Największy wybór kosiarek samojezdnych mamy w najbardziej popularnych sklepach internetowych.

Warto zaufać marce Stiga, gdyż jest na rynku od kilku dekad i ma w branży ogrodniczej niesłychane doświadczenie. Swoje urządzenia i przyrządy tworzy zawsze z udziałem potencjalnych użytkowników, dlatego też jest wśród nich tak wysoko oceniana.