You are currently viewing Jaką biurową tablice wybrać?

Jaką biurową tablice wybrać?

 

Tablica jest jedną z niezbędnych rzeczy w miejscach takich jak szkoła, ale też i biuro. Szczególnie w takim, w którym opracowuje się różne strategie działania i plany w czasie różnego rodzaju spotkań i zebrań pracowniczych. Dobra tablica musi być dopasowana do potrzeb biura – tego jak często będzie używana i ile będzie zapisywanych na niej informacji.

Magnetyczna tablica suchościeralna to bardzo dobry wybór

biurowa tablica suchościeralna 120x90Dobrym, optymalnym wyborem dla każdego biura będzie magnetyczna suchościeralna tablica. Po powierzchni takiej tablicy pisze się suchościeralnymi markerami ale można też używać na niej magnesów i przytwierdzać do niej np. kartki. Jaki rozmiar takiej tablicy będzie najlepszy? Jest ona dostępna w naprawdę różnych wymiarach i wybór odpowiedniego zależy tylko i wyłącznie od potrzeb danego biura. Wyborem, który jest odpowiedni z pewnością będzie biurowa tablica suchościeralna 120×90, która nie należy ani to tablic bardzo małych, ani też bardzo dużych. Najlepiej jeżeli powierzchnia takiej tablicy będzie wykonana ze stali lakierowanej. Oczywiście najczęściej spotykany montaż tablicy, który możemy spotkać to montaż w poziomie, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zamontować ją w pionie. W zestawie powinny znaleźć się: marker (który można potem oczywiście dokupywać) oraz aluminiowa półka. Byłoby dobrze jakby odpowiednia gąbka do ścierania również była dostępna od razu razem z tablicą.

Choć na rynku dostępne są różne tablice suchościeralna to jednak ta, której powierzchnia wykonana jest ze stali lakierowanej będzie odpowiednia dla biura. Nie warto przepłacać i kupować tablicy tzw. porcelanowej. Taka sprawdzi się lepiej w szkole, ponieważ tam będzie wykorzystywana codziennie przez kilka godzin, a mimo tego będzie ona odporna na różnego rodzaju uszkodzenia.