You are currently viewing Jak wygląda Hexagon 7.0?

Jak wygląda Hexagon 7.0?

Najbardziej popularnymi jednośladami są oczywiście te górskie. Bowiem nie ma rowerów, które byłyby bardziej uniwersalne i które nadawałyby się zarówno do jazdy rekreacyjnej, wycieczek, jak i profesjonalnego treningu dolnych partii ciała. 

Zalety Krossa Hexagona 7.0

kross hexagon 7.0Kross jest chyba najbardziej rozpoznawalnym producentem rowerów w Polsce. Udało mu się to osiągnąć zaledwie w kilka lat i to właśnie dzięki swoim jednośladom, które od zawsze trzymały poziom przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Kross ma na względzie gust oraz budżet swoich klientów, toteż na rynku znajdziemy dwie serie rowerów górskich spod znaku tej marki: Hexagon oraz Level. Hexagony są linią rowerów opartych o nieco mniej skomplikowane rozwiązania technologiczne niż Levele, natomiast zdarza się, ze w niektórych modelach mają lepsze wyposażenie i lepszy osprzęt. Kross Hexagon 7.0 to jednoślad, którego podstawę stanowi odpowiednio sztywna rama, wykonana ze specjalnego, bardzo wytrzymałego stopu aluminium. Koła są w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala, a markowe opony zapewniają im optymalne opory toczenia. Zaletą tego modelu jest fakt, że blokada amortyzatora znajduje się w kierownicy, bowiem możemy go regulować bez konieczności zsiadania z roweru. Warto wspomnieć też o obecności hydraulicznych, bardzo reaktywnych, hamulców tarczowych, które sprawdzą się w dowolnym terenie i przy dowolnej aurze. Jeżeli szukamy sportowego roweru górskiego, idealnego na górskie szlaki, to 7.0 jest pojazdem na miarę naszych oczekiwań. 

Seria rowerów górskich Hexagon jest równie popularna jak Level, a niemal każdy model rozchodzi się w ilości co najmniej tysiąca sztuk. Oczywiście należy jeszcze doliczyć rowery przeznaczone na rynki zagraniczne, których jest niemal drugie tyle.