You are currently viewing Jak wyeksponować ulotki reklamowe?

Jak wyeksponować ulotki reklamowe?

Chyba każdego z nas codziennie spotyka sytuacja, kiedy idąc przez miasto ktoś wręcza nam ulotkę? Może połowa osób, które taką ulotkę wezmą do ręki, później na nią spojrzy, jeszcze mniejsza część coś z niej zapamięta – a tylko mały ułamek skorzysta. Dystrybucja czynna ulotek to koszty – na które nie zawsze opłaca się stawiać. Dlatego warto pomyśleć o innych rozwiązaniach.

Dystrybucja ulotek w stojaku

stojak na ulotkiTak jak wspomniano na początku, czynna dystrybucja ulotek przez kolportera może wydawać się skuteczniejsza, bo dostarczamy ulotkę potencjalnemu klientowi, wprost do ręki. Ale nie zawsze będzie to opłacalne dla firm, ponieważ zazwyczaj związane jest to kosztami pracy kolporterów, które tego typu działania reklamowe zwiększają kilkukrotnie. Jak więc nie rezygnować z takiej promocji ale obniżyć koszty? To proste – wystarczy zainwestować w odpowiedni stojak na ulotki! Obecnie na przykład w galeriach handlowych możemy wydzierżawić powierzchnię i postawić tam nasze stojaki – koszty dzierżawy są bardzo niewielki a dostarczone ulotki wciąż trafiają do naszych klientów. Co więcej – odpowiednio przygotowany stojak, z pomocą firmy, będzie się wyróżniał i przyciągał uwagę przechodniów, co z kolei spowoduje pożądany efekt – pobranie treści reklamowej na ulotce. Minimalizujemy tym samym potencjalne straty, takie jak wyrzucenie ulotki przez przechodnia – ponieważ mamy pewność, że osoba która wzięła reklamę – była w pewnym sensie już nią jakoś zainteresowana. Oczywiście, aby taki stojak się sprawdził – musi się wyróżnić – ale w tym pomogą już nam graficy i specjaliście w firmie, która dodatkowo dla nas go wykona. Nie musimy tym samym mieć własnych grafików, ponieważ cały projekt oraz wykonanie stojaka załatwimy przez firmę zewnętrzną. To są kolejne oszczędności.

Podsumowując, stojaki reklamowe, to nie tylko idealne rozwiązanie promocyjne w galeriach, na mieście czy siedzibie naszej firmy. Sprawdzą się również bardzo dobrze na targach, konferencjach, wystawach i wielu innych miejscach. Dobrze jest korzystać zatem z różnych form reklamowych firmy – a stojak jest zdecydowanie jednym z najlepszych.