You are currently viewing Idealny monster truck na pilota dla dzieci

Idealny monster truck na pilota dla dzieci

  • Post author:
  • Post category:Dzieci

Mój synek bardzo interesuje się samochodami. Uwielbia sobie kupować różne modele aut i je testować. Sam sobie zbiera na wszystko pieniądze, bo nie lubi jak my mu coś kupujemy. Jesteśmy z mężem z niego bardzo dumni, że stara się dowiedzieć jak najwięcej o samochodach. Jest mądrym chłopakiem i na pewno poradzi sobie w życiu, bo jest zdolny.

Odlotowy monster truck

monster truck zabawka na pilotaOstatnio nasz syn zaczął się interesować dużymi autami. Ja nie wiedziałam nawet co to za marki samochodów. Mój syn pewnego dnia przyszedł do mnie i zapytał się czy zamówię mu coś. Zgodziłam się. Bardzo szybko przyszła ta paczka i okazało się, że to monster truck zabawka na pilota. Było to auto terenowe, dla którego żadna przeszkoda nie była straszna. Doskonale spisywał się zarówno na asfalcie, jak i na nierównych kamieniach, czy leśnej ściółce. Swoje osiągi zawdzięczał dużym kołom, specjalnej konstrukcji zawieszenia i dwóm, niezależnym silnikom, z których każdy napędza inną oś. Model wykonany został z wytrzymałego na uderzenia plastiku. Kolizje, czy nawet dachowanie nie są w stanie zaszkodzić temu pogromcy wszystkich dróg. Pomimo dużej mocy, auto było bardzo łatwe do opanowania. Prostota sterowania sprawia, że model doskonale nadaje się dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z modelami zdalnie starowanymi. Auto było napędzane na wszystkie 4 koła. Pozwala to na stabilną jazdę i jeszcze skuteczniejsze wykonywanie stromych podjazdów. Auto było chronione przed uszkodzeniami przez wzmocniony plastik ABS, natomiast specjalne koła z miękkiej i wytrzymałej gumy zapewniały doskonałą przyczepność i skutecznie trzymały czterokołowiec w torze jazdy.

Widziałam, że mój syn doskonale się bawił tym pojazdem. Stwierdziliśmy z mężem, że skoro on nie chce od nas żadnych zabawek to zabierzemy go na prawdziwy pokaz monster trucków. Bardzo się nimi zainteresował, a my chcemy mu pomóc rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Nasz syn jest bardzo samodzielny i dowiaduje się coraz więcej o tych samochodach.