You are currently viewing Hotel z profesjonalnym oprogramowaniem

Hotel z profesjonalnym oprogramowaniem

Byłem menadżerem hotelu, który powstał niedawno. Pracę udało mi się dostać po znajomości, ponieważ mój ojciec bardzo dobrze znał właściciela hotelu. Posiadałem rzecz jasna doświadczenie, bo w przeciwnym razie nie miałbym szans na tak poważne stanowisko w tym hotelu. 

Założenie oryginalnego oprogramowania w hotelu 

oprogramowanie dla hoteluWłaściciel hotelu powierzył mi bardzo poważne zadanie. Otóż miałem zakupić jakieś oryginalne oprogramowanie dla hotelu, ponieważ bez tego była trudna obsługa i często pojawiały się błędy, który niosły za sobą spore nieprzyjemności nie tylko dla gości hotelowych. Znałem jedną firmę, która zajmowała się projektowaniem oprogramowań i postanowiłem właśnie tam zgłosić się po pomoc. Właściciela interesowało oryginalne oprogramowanie, które było dostosowane do tego hotelu. Udałem się do tej firmy osobiście, ażeby porozmawiać o tym projekcie. Właściciel firmy poinformował mi jak powstaje takie oprogramowanie i jakie czynniki są brane pod uwagę. Obiecano stworzyć oprogramowanie konkretnie dla naszego hotelu a koszt tej usługi miał zostać ustalony indywidualnie tuż po utworzeniu wstępnego projektu. Właściciel hotelu orientował się w cenach i wiedział jakiego rzędu koszty go czekały. Zgodził się na wszystkie warunki i podpisana została umowa współpracy. Stworzono dla hotelu oryginalne oprogramowanie w ciągu dwóch miesięcy i zostało ono założone w hotelu przez pracownika tej firmy, który dodatkowo udzielił mi pełnych informacji na temat działania całego systemu. 

Dzięki oprogramowaniu hotel funkcjonował prawidłowo i nie było żadnych zaskakujących sytuacji. Sprawdziłem się jako menadżer i właściciel hotelu docenił moje starania dając mi dość sporą podwyżkę. Ojciec był dumny, że sobie radziłem i cieszył się, że mnie polecił.