You are currently viewing Funkcjonalne listwy przypodłogowe

Funkcjonalne listwy przypodłogowe

Wszystkie pomieszczenia w domu można zaaranżować w oryginalny sposób. W ofertach producentów nie brakuje oryginalnych mebli, stylowych dekoracji i różnego rodzaju dodatków. Z powodzeniem można wykreować komfortową i atrakcyjną pod względem wizualnym przestrzeń.

Zastosowanie długich listew przypodłogowych

długie białe listwy podłogoweW nowoczesnych wnętrzach duża rolę odgrywają materiały, kolory i formy. Wszystkie elementy wyposażenia można dopasować w taki sposób, aby stanowiły zgraną całość. Do wykończenia warto zastosować gustowną sztukaterię, która jest efektownym dopełnieniem aranżacji. Co więcej, długie białe listwy podłogowe pozwalają na ukrycie nieestetycznych kabli oraz chronią powierzchnię przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. W asortymencie dostępne są listwy szerokie i wąskie – w zależności od wielkości pomieszczenia i upodobań właścicieli mieszkania można zastosować najbardziej odpowiednią opcję. Białe listwy cieszą się dużą popularnością, ponieważ zawsze wyglądają profesjonalnie i estetycznie, a na dodatek pasują do różnych stylów aranżacyjnych. Dla osób, które poszukują bardziej oryginalnych rozwiązań polecane są listwy przypodłogowe lakierowane, które pasują zarówno do klasycznych, jak i nowatorskich aranżacji. Bardzo efektownie wyglądają także listwy z oświetleniem LED, które można wykorzystać do zaakcentowania danej przestrzeni aranżacyjnej, np. przy schodach lub na korytarzu. Warto przy tym pamiętać, że do kompletu można zakupić listwy ścienne i sufitowe.

Starannie i gustownie wykończone wnętrza zawsze są przyjemne dla oka. W domowych pomieszczeniach można wykorzystać wiele oryginalnych materiałów, które uatrakcyjniają przestrzeń. Jednym z takich wariantów jest sztukateria, którą można dopasować do każdej z domowych aranżacji.