You are currently viewing Funkcje wyciskarki Hurom One Stop

Funkcje wyciskarki Hurom One Stop

Opinie na temat wyciskania soków są podzielone. Jedni używają tradycyjnych sokowirówek, blenderów kielichowych, lub wyciskarek elektrycznych tudzież ręcznych. Każdy sposób jest dobry, byleby uzyskany sok był zdrowy i smaczny.

Jakie soki zrobimy w One Stop?

hurom one stopJeżeli wybieramy wyciskarkę wolnoobrotową do zrobienia soku, to musimy jedynie przygotować sobie odpowiednie składniki, czyli je umyć i zacząć wrzucać do podajnika. Hurom One Stop, to nowoczesne urządzenie, do którego możemy w całości wrzucać owoce i warzywa. Ponieważ otwór na wsad ma średnicę aż dwunastu centymetrów, to nie musimy ich kroić na cząstki. To znacznie przyśpiesza pracę i powoduje, że skupiamy się tylko na przyjemnych aspektach robienia soku. Wyciskarka pracuje bardzo cicho pomimo silnika o dużej mocy. Całe urządzenie ma pionową konstrukcję, dzięki czemu robienie soku jest jeszcze prostsze. Na samej górze jest pojemnik na wsad, pod nim misa ze ślimakiem, w którym owoce i warzywa są mielone i zgniatane, a na samym dole znajduje się pojemnik na pulpę powstałą po wykonaniu soku. Całe urządzenie nie zabiera dużo miejsca, więc zmieści się w każdej kuchni. Dołączony pojemnik na sok ma pojemność ponad półtora litra, więc za jednym razem zrobimy sok dla całej rodziny. Nowoczesna technologia wyciskarki wolnoobrotowej marki Hurom, pozwala na wydobycie soków z buraków, marchwi, selera naciowego, czy nawet liściastych warzyw. Specjalne, podwójne sita wyłapują wszystkie, nawet najmniejsze cząstki, dzięki czemu uzyskujemy klarowny sok.

Wykonanie soku w modelu One Stop jest dziecinnie proste i możemy go zrobić w każdej chwili. Jego przygotowanie zajmuje kilka chwil, a mycie urządzenie jest bardzo łatwe. Możemy jego części czyścić w zmywarce, lub ręcznie. Hurom jest bestsellerem wśród wyciskarek.