You are currently viewing Flaga powiewająca na maszcie

Flaga powiewająca na maszcie

Z powodzeniem mogę nazwać się patriotą. Jestem dumny z historii Polski, choć łatwo jest mi się przyznać do naszych porażek. Poza tym płacę podatki w swoim kraju, chodzę na wybory i staram się kupować tylko polskie produkty. Dlatego też, kiedy zauważyłem w supermarkecie świetnie wykonany maszt, od razu zapragnąłem mieć taki przed swoim jednorodzinnym domem.

Specjalny maszt do flagi

maszt na flagęTo miała być kolejna, rutynowa wizyta w supermarkecie. Pojechałem do niego jak zwykle z gotową listą zakupów zapisanych w telefonie komórkowym. Wszystko po to, by niczego nie zapomnieć, gdyż mam ku temu skłonności. Zawsze bardzo lubię chodzić po dziale z nowinkami, które nie są w stałej ofercie marketu. Robię to z nadzieją, że znajdę coś ciekawego, w niezwykle korzystnej cenie. Tak było i tym razem. Znalazłem bowiem maszt na flagę. Odkąd tylko pamiętam, bardzo podobały mi się kadry z amerykańskich miast, gdzie przed domkami jednorodzinnymi znajdowały się maszty, na których powiewała amerykańska flaga. Pomyślałem, że świetnie byłoby mieć takowy maszt z polską flagą przed swoim domem. Obejrzałem jeszcze dokładnie produkt i zauważyłem, że jest on wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. To w całości przeważyło szalę i spowodowało, że włożyłem maszt do swojego koszyka z zakupami. Nie mogłem doczekać się powrotu do domu i montażu masztu. Byłem przekonany, że w końcu sąsiedzi zaczną mi go zazdrościć i sami postawią takowy przed swoimi domami!

Kupno masztu było rewelacyjną decyzją. Z dumą patrzę na flagę naszego kraju, która spokojnie wije się na wietrze. Co więcej, niejednokrotnie odebrałem miłe słowa od sąsiadów, którzy chwalili mój zakup. Mam nadzieję, że niedługo na moim osiedlu ujrzę więcej masztów z narodową flagą. Uważam, że to bardzo miły, patriotyczny gest.