Fachowa obsługa BHP

 

Kiedy zakładałem własną firmę, obawiałem się, że nie poradzę sobie we wszystkich kwestiach. Nie mogłem zajmować się wszystkim samodzielnie, dlatego zdecydowałem się na wsparcie profesjonalistów. Wiedziałem, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego w pierwszym kroku postanowiłem znaleźć dobrą firmę, która zajmie się dla mnie BHP mojej firmy.

O obsłudze BHP w Łodzi

obsługa bhp łódźW Łodzi takich specjalistów było dużo, dlatego zupełnie nie wiedziałem, na kogo się zdecydować. Postanowiłem dokładnie przejrzeć poszczególne oferty. Nie chodziło mi bowiem tylko o przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych, ale także o bardziej konkretne usługi jak na przykład wykonywanie protokołów powypadkowych. Wiedziałem, że taka obsługa bhp łódź nie będzie należała do najtańszych, jednakże pod tym względem pieniądz nie grał roli. Okazało się, że takie profesjonalne usługi naprawdę się opłacają. Na przykład opracowanie dokumentacji do wypadku przy pracy to koszt około 370 złotych za kompleksową, pełną dokumentację, dlatego wydaje mi się to być dobrą cena. Poza tym do obsługi BHP w Łodzi zalicza się też prowadzenie rejestru wypadków, organizowanie wizyt kontrolnych w zakładzie. Profesjonaliści, których zatrudnimy, mogą także opracowywać instrukcje bhp dla poszczególnych stanowisk pracy.

Decydując się na taką fachową obsługę bhp, otrzymujemy też możliwość skorzystania z tak zwanego pogotowia bhp – gdy tylko wydarzy się jakaś nieprzewidziana sytuacja w firmie, która wymaga obecności inspektora BHP. Słowem podsumowania, zdecydowanie się na kompleksowe usługi BHP jest według mnie dobrym posunięciem, które powinien wybrać każdy pracodawca. Dlatego ja nie żałuję tej decyzji, współpraca z zakładem BHP układała się w moim przypadku naprawdę znakomicie, żadna ze stron nie narzekała.