You are currently viewing Doskonałe drony dla początkujących i zaawansowanych

Doskonałe drony dla początkujących i zaawansowanych

Dzisiejsze gadżety coraz bardziej przypominają zabawki z przyszłości z którymi mieliśmy styczność jedynie na filmach Sci-fi. Dzisiaj są dla nas czymś coraz bardziej naturalnym i coraz to bardziej dostępnym. Idealnym tego przykładem są drony.

Świetne i nowoczesne drony

dron walkeraPamiętam, że jako dziecko nie mogłam się doczekać, aż cała ta futurystyczna technologia, jaką widziałam na filmach stanie się rzeczywistością. Z biegiem czasu moje pragnienia nieco się oczywiście ostudziły i szczerze przyznaje, że nie sądziłam, iż doczekam czasów w których moje dziecięce marzenia staną się zwyczajną codziennością. Nim się obejrzałam miałam w ręku dotykowy telefon, a teraz? pralka sterowana smartphonem, czy inteligentne rozwiązania dla naszego domu chyba już naprawdę nikogo nie dziwią. Dlatego też nie zdziwiło mnie pojawienie się dronów na naszym rynku, ale nie powiem – bardzo ucieszyło. Pierwszego drona z jakim miałam styczność kupowałam jednak nie dla siebie, ale dla mojego syna na osiemnaste urodziny. Prosił mnie on wówczas o drona na którym będzie mógł się nauczyć latać, ale ja poszłam o krok dalej i zdecydowałam się zakupić dron walkera będący rewelacyjną opcją nie tylko dla początkujących, ale również zaawansowanych miłośników tego rodzaju gadżetów. Dron posiadał tryb auto dzięki któremu mogliśmy stawiać swoje pierwsze kroki w nauce sterowania dronem bez obawy, że go uszkodzimy oraz oczywiście tryb manualny poddający drona w pełni naszej kontroli.

Syn niezwykle ucieszył się ze swojego prezentu i od razu zaczął go testować, a kiedy opanował jego działanie zaczął też uczyć mnie latania dronem. Przyznaję, że sprawiło mi to jeszcze większą uciechę niż mogłam sobie kiedykolwiek wyobrazić. Dron nie nudzi, bowiem można nim nie tylko nagrywać obrazy i robić spektakularne zdjęcia, ale także wykonywać różne triki.