You are currently viewing Domek letniskowy w Sarbinowie

Domek letniskowy w Sarbinowie

Jadąc nad morze mamy do wyboru przeróżne rodzaje noclegów w różnej lokalizacji, o odmiennym standardzie i w cenach na każdą kieszeń. Najtańsze są pokoje dwuosobowe ze wspólnymi na kilka pokojów łazienkami, a najdroższe będą luksusowe apartamenty z widokiem na morze.

Jaki jest standard domków letniskowych w Sarbinowie?

letniskowe domki sarbinowo ku słońcuDla dwóch osób najlepiej wynająć pokój z łazienką, albo małe mieszkanie. Jeżeli nad morze jedziemy większą grupą osób, lub całą rodziną, to konieczne trzeba poszukać większego lokalu o odpowiednim standardzie. Jeżeli nasza grupa liczy od czterech do ośmiu osób, to letniskowe domki Sarbinowo ku słońcu będą idealne. Doskonała lokalizacja, wysoki standard i pełna niezależność, ponieważ są one w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Takie warunki pozwalają na spędzenie urlopu w komforcie i spokoju. Okna na piętrze domku są skierowane ku porannemu słońcu, dlatego każdego dnia możemy podziwiać jego wschód z sypialni. Każdy budynek ma powierzchnię około stu metrów kwadratowych i składa się z parteru i zagospodarowanego poddasza. Na dole jest urządzony duży salon z otwartą kuchnią, a nad nim znajdują się trzy sypialnie z pojedynczymi łóżkami, oraz duża łazienka. Z domku można podziwiać piękny widok na morze i wdychać świeże, morskie powietrze. Bliskie położenie od morza sprawia, że nie tracimy czasu na dojście do plaży, na której większość z nas spędza całe dnie. Domek o takiej wielkości będzie doskonałym miejscem noclegowym na długi pobyt dla całej rodziny.

Domki ku słońcu są położone jeden obok drugiego, wzdłuż plaży, także każdy posiada takie same walory krajobrazowe. Aby mieć pewność, że zajeżdżając na miejsce znajdziemy wolny domek, najlepiej zarezerwować go przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem.