You are currently viewing Dlaczego zdecydowałam się na makijaż permanentny?

Dlaczego zdecydowałam się na makijaż permanentny?

Moje zmagania z brwiami trwały od dawna. Na początku sama je regulowałam, po to by następnie codziennie w czasie robienia porannego makijażu nadawać im kształt i kolor cieniem do brwi bądź też kredką albo pomadą. Po jakimś czasie zaczęłam chodzić do kosmetyczki na hennę brwi. Nakładanie na brwi henny to fajna sprawa, ale makijaż permanentny brwi wydał mi się jeszcze lepszą opcją.

Korzystałam z usług świetnego gabinetu w Warszawie

makijaż permanentny brwi warszawaObecnie makijaż permanentny nie kojarzy się już z czymś niezbyt atrakcyjnym i kiczowatym. Jest tak, ponieważ metody jakimi posługują się specjaliści w przy wykonywaniu zabiegu makijażu permanentnego oraz efekty jakie można w czasie takiego zabiegu uzyskać są po prostu o wiele nowocześniejsze. A co za tym idzie, efekt końcowy jest lepszy – bardziej naturalny. Jak można byłoby się spodziewać jeżeli chodzi o makijaż permanentny brwi Warszawa ma do zaoferowania ogrom miejsc, w którym taki zabieg można wykonać. Ja szukałam gabinetu kosmetycznego z dobrą opinią, ale jednocześnie niewygórowanymi cenami. Popytałam wśród koleżanek oraz przeszukałam Internet i udało mi się znaleźć świetny salon niedaleko od centrum. Zabieg trwał kilka godzin i momentami trochę bolesny. Jednakże mimo tego w gabinecie panowała bardzo miła atmosfera i dla tak świetnie wykonanych brwi warto było poczekać te kilka godzin.

Makijaż permanenty brwi jest to zabieg, który mogłabym polecić każdej kobiecie, która ma problem z utrzymaniem łanego kształu brwi, albo chce zaoszczędzić czas w czasie wykonywania makijażu. Moje brwi nigdy nie były delikatne, ale wiem, że ta metoda sprawdza się też dla ludzi, których włoski na brwiach są jasne albo bardzo rzadkie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak profesjonalny gabinet kosmetyczny i wykonać tam zabieg.