You are currently viewing Dlaczego warto zakupić plandekę na wymiar ?

Dlaczego warto zakupić plandekę na wymiar ?

Plandeka jest to bardzo wytrzymała technicznie tkanina. Posiada ocynkowane oczka, które ułatwiają  jej montaż. Do jej produkcji stosowany jest  materiał PCV. Taka tkanina  jest odporna na zmienne warunki pogodowe. Najczęściej można znaleźć plandeki o kształcie prostokąta lub kwadratu.

Wykorzystanie plandeki na wymiar

plandeka na wymiarNajpopularniejszym kolorami tego typu materiału są zielony i niebieski. Najprostszym sposobem jest montowanie plandeki za pomocą sznurka przewlekanego przez oczka. Taki materiał sprawdzi się na placu budowy do ochrony materiałów przed deszczem. Płachty tkaniny łatwo się zwijają  i są lekkie, przez co łatwo je transportować. W sklepach dostępna jest plandeka na wymiar, którą można dopasować do swoich potrzeb. Cena plandek zależy od rozmiary i  grubości produktu.  Plandeki możemy kupić w sklepie internetowym z dostawą do domu.  Plandeka wykorzystywana jest do ochrony towarów podczas transportu  samochodami ciężarowymi. Stosuje się ją również do okrycia przyczepek samochodowych. Jest to materiał przydatny do zabezpieczenia sprzętu rolniczego. W ogrodzie plandeka sprawdzi się do zabezpieczenia basenu przed deszczem. Taka tkanina nadaje  się do okrycia opału, jeśli nie mamy żadnego pomieszczenia gospodarczego. W gospodarstwie rolniczym plandeka dobrze się sprawdzi do okrycia siana lub słomy. Wybierając plandekę warto zwrócić uwagę na sposób mocowania i jakość tkaniny. Powinna mieć ona podwójnie zakończony brzeg, który nie będzie się strzępił. Oczka  muszą być solidnie oprawione. 

Przy zakupie warto sprawdzić gramaturę plandeki. Jest to bardzo przydany produkt w każdym gospodarstwie domowym. Taki rodzaj nakrycia może służyć przez kilka sezonów. Materiał  zapewnia dobrą izolację termiczną. Znakomicie chroni przed promieniami słonecznymi.