You are currently viewing Dlaczego warto skorzystać z fotografii dziecięcej?

Dlaczego warto skorzystać z fotografii dziecięcej?

Każdy rodzic w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak szybko dorastają jego pociechy. Jak szybko mija okres przedszkola, szkoły podstawowej i nagle w naszym domu mamy już zbuntowane mniej lub bardziej nastolatki. Dlatego różne etapy rozwojowe dziecka warto utrwalać, aby móc do nich wrócić bez poczucia, że coś nam umknęło, że czas przeciekł między palcami. Najłatwiej zatrzymać czas na fotografiach.

Profesjonalny fotograf dziecięcy w Łodzi

fotografia dziecięca - ŁódźCzy nie oglądamy fotografii nas samych czy naszych rodziców, kiedy byli mali, z nutą nostalgii i radości? To, że żyjemy w dobie Internetu, nie oznacza, że mamy odbierać sobie to, co pomaga nam wspominać najcenniejsze chwile. A każdy z nas z przyjemnością przegląda rodzinne albumy. W dzisiejszych czasach fotografie możemy też wykonać u profesjonalistów, którzy pomogą uchwycić chwilę. Szukając informacji o fotografach, wpisałam w wyszukiwarce hasło – fotografia dziecięca – Łódź. Otrzymałam ogromną ilość wyników w swoim mieście. Wybrałam najbardziej polecany na forach rodzicielskich salon fotografii i skontaktowałam z nim, aby uzyskać ofertę. Fotograf zaproponował 2 godzinną sesję dla 3-latka z rodzicami. To optymalny czas dla takiego malucha, aby uzyskać dobre zdjęcia, ale nie zmęczyć zbytnio dziecka. Wykonywane są w wybranej przez rodziców scenerii – do wyboru także te świąteczne w okolicach różnego rodzaju okoliczności. Z sesji otrzymuje się 50 ujęć. Wydruk zdjęć nie jest dodatkowo płatny, w cenie otrzymamy 15 fotografii. Na sesje można umawiać się nawet w weekendy, zważając na pracę rodziców i optymalny wypoczynek dziecka.

Tak szeroka oferta bardzo mile mnie zaskoczyła. Bardzo przemyślana, dopasowana do możliwości czasowych, jakimi dysponujemy w dzisiejszym świecie. Fotograf wykazał się otwartą postawą, chętnie przyjmował sugestie i dopasowywał szczegóły sesji do naszych oczekiwań. Z pewnością będzie to dla nas wspaniała pamiątka rodzinna.