You are currently viewing Czy można polerować lakier samodzielnie?

Czy można polerować lakier samodzielnie?

Lakier samochodowy bardzo często ulega trudnym do usunięcia zabrudzeniom oraz zarysowaniom. Ich usunięcie w zakładach lakierniczych wiąże się z dużymi kosztami i okresem, w którym nie będziemy mogli korzystać  z naszego samochodu. Dlatego warto zaopatrzyć się w swoją własna polerkę i usuwać defekty lakieru samodzielnie.

Czy polerki FOBO są skuteczne?

polerka fobo opiniePonieważ lakier samochodowy bardzo często ulega zarysowaniom, częste oddawanie samochodu do zakładu lakierniczego jest kompletnie nieopłacalne. Dużo korzystniejszą opcją jest samodzielne usuwanie usterek lakieru, za pomocą kupionej polerki. Polerka Fobo opinie o której są w zdecydowanej większości pozytywne, to idealny wybór do zastosowań hobbystycznych jak i profesjonalnych. Dzięki niemu w szybki, prosty i ekonomiczny sposób można usunąć wszystkie niedoskonałości i uszkodzenia na powierzchni lakieru twojego samochodu. Co ważniejsze, polerka ta nadaje się do używania zarówno na mokro jak i na sucho, dzięki czemu mogą z niej korzystać zarówno osoby mniej jak i bardziej zaawansowane. Regularne używanie polerki Fobo sprawia, ze lakier samochodu znów będzie wyglądał jak nowy a dodatkowo, będzie znacznie lepiej zabezpieczony przed ewentualnymi nowymi uszkodzeniami. Polerka tej marki jest sprzedawana zazwyczaj w zestawie z gąbką polerską oraz ze specjalnym uchwytem do gąbki, dzięki czemu jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Dużą zaletą takich polerek jest fakt, ze można ich używać również do polerowania innych powierzchni, w tym do reflektorów samochodowych, drewna czy szkła.

Jeżeli lakier samochodu często ulega zarysowaniom, lepszym wyjściem niż kosztowne naprawianie uszkodzeń w zakładzie lakierniczym, będzie samodzielne usuwanie usterek. Można tego dokonać za pomocą różnych, łatwo dostępnych akcesoriów polerskich, lub też prostych w użyciu polerek.