You are currently viewing Chciałam odzyskać odszkodowanie powypadkowe

Chciałam odzyskać odszkodowanie powypadkowe

  • Post author:
  • Post category:Prawo

 

Kilka miesięcy temat wzięłam udział w wypadku, który nie był spowodowany moją winą. Nie uzyskałam odszkodowania, ponieważ ubezpieczyciel uznał, że nie mam wystarczających dowodów na to, że wypadek nie był spowodowany moją winą. Odpuściłam wtedy sprawę, bo uznałam że nic z tym nie zrobię. Niedawno dowiedziałam się, że istnieje jeszcze jeden sposób na odzyskanie odszkodowania, które mi się należy.

Moim odszkodowaniem zajęła się specjalna firma

odzyskiwanie odszkodowań po wypadkuDowiedziałam się, że istnieje specjalna firma, która ogłasza się, że jej specjalnością jest odzyskiwanie odszkodowań po wypadku. Postanowiłam udać się do tej firmy, aby zapytać czy jest szansa na odzyskanie należytych mi pieniędzy. Na miejscu streściłam miłej pani, jak wyglądał wypadek i jakie mam dokumenty. Pani tam pracująca dokładnie obejrzała moje dokumenty oraz wysłuchała tego co mam do powiedzenia. Następnie powiedziała, że istnieje szansa na zwrot należnego mi odszkodowania. Przedstawiła mi też ofertę firmy. Jeżeli nie uda im się ściągnąć dla mnie odszkodowania to nic nie zapłacę. Natomiast jeżeli firma odzyska dla mnie pieniądze zapłacę im niewielki procent od sumy odszkodowania. Przystałam na te warunki. Pani zabrała ode mnie dokumenty i powiedziała, że w ciągu tygodnia ktoś z firmy się ze mną skontaktuje i powie jaki jest rezultat toczącego się postępowania. Podziękowałam za fachową obsługę i pozostało mi czekać.

Zgodnie z tym, co obiecywała pani w firmie już po kilku dniach dostałam wiadomość. Udało się odzyskać moje odszkodowanie. Bardzo się ucieszyłam i od razu poszłam do firmy, aby załatwić pozostałe formalności. Dostałam bardzo duże odszkodowanie, a firma potrąciła sobie z tego niewielki procent. Teraz już wiem, że nigdy nie należy się poddawać i walczyć o swoje należności do końca.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na https://www.eloodszkodowania.pl/