You are currently viewing Brat polecił mi świetną kapelę

Brat polecił mi świetną kapelę

 

O ślubie wcześniej nie myślałam, ponieważ nie trafiłam na odpowiedniego partnera. Miałam liczne związki, które ostatecznie nie doprowadziły do niczego. Dopiero jak poznałam Łukasza to wszystko się zmieniło. W końcu byłam pewna, że to odpowiedni człowiek dla mnie.

Spotkanie z zespołem muzycznym przed weselem

zespół na wesele z bydgoszczyNa ślub zdecydowaliśmy się dość szybko, ponieważ oboje byliśmy zdania, że nie ma na co czekać. Mój brat od razu polubił Łukasza i zaangażował się w przygotowania. Polecił mi nawet jakiś dobry zespół na wesele bydgoszcz, ale ja chłopaków nie znałam. To byli jego znajomi, którzy zgodzili się zagrać za nieco niższą stawkę. Postanowiłam skorzystać z takiej możliwości, gdyż mieliśmy ograniczenia finansowe i umówiłam się z tym zespołem na spotkanie. To oni zaoferowali mi repertuar, który był idealny na taką uroczystość. Nawet miałam możliwość posłuchać jak grają, ponieważ włączyli mi płytę z wesela, na którym grali ostatnio. Dzięki temu rozwiały się wszelkie moje wątpliwości i byłam wdzięczna bratu za polecenie takiego dobrego zespołu muzycznego na wesele. Termin, który wybraliśmy odpowiadał wszystkim. Co prawda był to piątek, ale wiele osób wzięło urlopy tego dnia. Zespół na wesele bydgoszcz przyjechał na salę weselną dużo wcześniej, żeby mogli się odpowiednio przygotować i rozstawić sprzęt. Brat miał wszystko na oku i pilnował, żeby całe przygotowania szły zgodnie z planem. Impreza weselna była udana. Chłopaki z zespołu dali z siebie wszystko i goście doskonale się bawili przy dźwiękach muzyki.

To był najlepszy dzień w moim życiu. Nawet nie spodziewałam się, że wszystko tak doskonale się potoczy. Każdy z gości był bardzo zadowolony. Dostaliśmy mnóstwo pieniędzy od gości w ramach prezentów i praktycznie koszt całego wesela nam się zwrócił.